Payidar Panel Çit Sistemleri

PVC KAPLI ÖRGÜ TEL

Örgü tel sistemleri geçmişten günümüze en çok kullanılan çit sistemleridir. Galvaniz tel üzeri PVC kaplı olarak imal ettiğimiz örgü tel malzemesi, galvaniz örgü tele oranla daha dayanıklıdır.

Diğer Hizmetlerimiz

PANEL ÇİT

ÇİM ÇİT

JİLETLİ ÇİT

ÖRGÜ TEL

SPOR SAHASI

Reklam Panosu

YÜKSEK GÜVENLİK ÇİTİ

DEKORATİF PANEL ÇİT

BORU DİREK ÖRGÜ TEL

PVC KAPLI ÖRGÜ TEL

GALVANIZ ÖRGÜ TEL

BETON DİREK

DÜZLEMSEL JİLETLİ TEL

HELEZON JİLETLİ TEL

ÇERÇEVELİ PANO ÇİT

FERFORJE KORKULUK

PORTATİF ÇİT

DOUBLE PANEL ÇİT

ŞANTİYE ÇEVİRME

PROFİL ÇİT KAPI

ÇİM ZEMİN KAPLAMA

KÖPEK KULÜBESİ

PERSONEL KAPILARI

OTOMATİK KAPI MOTORLARI

SÜRGÜLÜ (RAYLI) KAPILAR

FERFORJE KAPILAR

PVC KÜMES TELİ

GALVANİZ KÜMES TELİ

ECO SMART

STONE

METAL DİREK

PUNTALI HASIR TEL

FİLTRE TELİ

PVC DİKENLİ TEL

GALVANİZ DİKENLİ TEL

KAYNAKLI TELLER

TRAPEZ SAC

Payidar Çit Sistemleri, kaliteli panel çitlerin tasarım, üretim ve montajı konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Firma, müşterilerine yüksek kaliteli ve uzun ömürlü çitler sunmak için özelleştirilmiş çözümler sunar.

Panel Çit Sistemleri her türlü alana uygun çit ihtiyacını karşılamak için çeşitli panel çit seçenekleri sunar. Çitler, dayanıklı ve paslanmaz malzemelerden üretilirler. Güvenlik alanları için hem estetik hem de pratik bir çözüm sunarlar.

%100

Güvenilir ve Sağlam

%100

Kaliteli ve Yerli

%100

Kurulum ve Montaj

%99.9

Müşteri Memnuniyeti

PVC kaplı örgü tel, örgü telden oluşan bir çit sistemidir ve tellerin üzerine PVC (polivinil klorür) malzemesi uygulanarak koruma sağlanır. PVC kaplama, örgü teli çevreleyen bir tabaka olarak uygulanır ve tellerin paslanmasını önlerken dayanıklılığını artırır.

PVC KAPLI ÖRGÜ TEL KULLANMANIN AVANTAJLARI

PVC kaplı örgü teli, çeşitli kullanım alanlarında yaygın olarak kullanılır ve çeşitli avantajları vardır:

  1. Paslanmazlık: PVC kaplama, örgü telin metal kısmını dış etkenlerden korur ve paslanmasını önler. Bu, örgü telin uzun ömürlü olmasını sağlar.
  2. Dayanıklılık: PVC kaplama, örgü telin dayanıklılığını artırır. Dışarıdaki hava koşullarına, nem, UV ışınları, kimyasal maddeler ve diğer zararlı faktörlere karşı koruma sağlar.
  3. Kolay Bakım: PVC kaplı örgü tel, temizliği kolay ve bakım gerektirmez. Basit bir temizlikle temiz ve düzenli bir görünüm elde edilebilir.
  4. Estetik Görünüm: PVC kaplama, örgü telin estetik görünümünü iyileştirir. Farklı renk seçenekleriyle çevreye uyum sağlayabilir ve daha estetik bir çit görünümü sunar.
  5. Çeşitli Uygulama Alanları: PVC kaplı örgü tel, bahçe çitleri, spor sahaları, okul bahçeleri, site çevreleri, hayvan barınakları gibi birçok alanda kullanılabilir. Hem sınırlama hem de güvenlik amacıyla tercih edilir.

PVC kaplı örgü tel, dayanıklı, pratik ve ekonomik bir çit çözümüdür. Hem işlevsel hem de estetik avantajları sayesinde tercih edilir ve çeşitli kullanım alanlarında yaygın olarak kullanılır.

Panel Çit Sistemlerinde Öncü Firma

  1. Güvenlik: Mülkünüzü veya işletmenizi etkili bir şekilde korumanızı sağlar. Dayanıklı çelik malzemeden üretilen paneller dolayısı ile yüksek güvenlik seviyesi oluşturur.
  2. Estetik Tasarım:Modern ve estetik bir tasarıma sahiptir. Çeşitli renk ve desen seçenekleri ile çevreye uyum sağlar. Mülkünüzün veya işletmenizin dış görünümünü güzelleştirir. Kısaca söylecek olursak estetik açıdan hoş bir görüntü sunar. Dolayısı ile  profesyonel bir izlenim yaratır.
  3. Çevre Dostu: Panel Çit sistemleri, çevre dostu bir çözümdür. Çünkü, malzeme olarak geri dönüştürülebilir çelik kullanılır. Bunun yanı sıra çitlerin bakımı kolaydır ve uzun ömürlüdür.
  4. Esneklik ve Uygulanabilirlik: İstanbul Panel Çit sistemleri, çeşitli alanlarda ve uygulamalarda kullanılabilecek esnek bir yapıya sahiptir. Özel ihtiyaçlara göre farklı yüksekliklerde, boyutlarda ve konfigürasyonlarda üretilebilir. Bunun yanı sıra, panel çitler, spor tesisleri, endüstriyel bölgeler, okullar, kamu alanları ve daha birçok alanda etkin bir şekilde kullanılabilir.
  5. Dayanıklılık ve Bakım Kolaylığı: Panel Çit sistemleri, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Çelik malzeme, paslanmaya karşı dirençlidir.  Hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Bunun yanı sıra, panel çitlerin bakımı kolaydır.

İstanbul Panel Çit sistemleri, güvenlik estetik çevre dostu olma esneklik dayanıklılık ve bakım kolaylığı gibi birçok avantaj sunar. Dolayısı ile özel veya ticari mülklerin güvenliği için tercih edilir. Çünkü çeşitli ihtiyaçlara uygun çözümler sunar.

Ticari alanlarda ve özel mülklerde güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kullanılan bu paneller, estetik görünümleriyle çevreye uyum sağlar ve çekici bir çevre düzenlemesi sunar